poniedziałek, 3 lutego 2014

Zmywarka

Moi kochani Borowscy w dniu dzisiejszym, dowiedzieli się, że mają zmywarkę
zmywarka w trybie czuwania


Jest to bardzo nietypowa zmywarka, bo nie czeka na brudne naczynia, lecz ich wyszukuje i za wszelką cenę chce wysprzątać. Choćby się waliło i paliło, choćby trzeba było się przepychać i stoły przestawiać, zawsze gotowa i aktywnie działająca w zasięgu wzroku.
jakieś naczynia do czyszczenia pojawiły się w zasięgu wzroku

Już zaczyna do mnie docierać, że na pewno nic ze stołu do mnie nie trafi gdy jedzą, ale później? Dziś mi się udało, gdy Oni byli zajęci rozmową, ja niepostrzeżenie wynurzyłem się spod i myk, talerzyk mój.
tryb namaczania
 wstępne mycie
 mycie właściwe
polerowanie

w całym procesie nie przeszkadza mi ani miejsce ani pozycja

Okazało się, że jedli pyszny torcik, no a ja po raz pierwszy zaistniałem jako zmywarka. Oni sobie uświadomili, że dzięki mnie oszczędzą trochę miejsca w kuchni, a na pewno zmniejszy się im zużycie wody i płynu do mycia naczyń. Sam proces mycia jest szybki i nie trzeba nic suszyć, tak więc wszystko można od razu ponownie zastosować.
no daj jeszcze jeden talerzyk do pozmywania
no nie daj się prosić, tam jest jeszcze jeden czarny!

Czemu nie chcieli mi dać tego czarnego zupełnie nie rozumiem, przecież się sprawdziłem. Może bali się o mój język, że go zetrę? Z tego miejsca chciałem ich uspokoić, że tak się na pewno nie stanie. No nic, skoro nie dali kolejnego talerzyka, to czas na zabawę, nieskrępowaną zabawę.


Jak widzicie zabawa odbywa się w pobliżu obślinionego stołu, tak abym w każdej chwili mógł pozmywać kolejne naczynie. No nic, po zabawie powoli wyciszę się na kanapie. Tak, właśnie dziś znowu mi pozwolili się zrelaksować z moim wołowym uszkiem na kanapie, na którą prawie sam się wdrapałem przy niewielkiej pomocy Pana. Sen spokojny zapewnia mi uszko w pyszczku, a wszelkie próby jego zabrania kończą się pobudką. Potem jeszcze północny spacer na siku i kupkę i spać.

Na dobranoc pokaże wam mój wspaniały profil, życząc Wam abyście byli choć w połowie tak cudowni jak ja i nigdy tego nie stracili.

2 komentarze:

  1. Hahaha wspaniała zmywarka. To moze teraz zainwestujcie w jakieś tabletki do zmywania dodać je do karmy i zobaczymy jaki będzie efekt "oczyszczenia" :P ale to dopiero na spacerze

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. już raz chciałem spróbować, ale sam zapach nie był smakowity, więc zrezygnowałem :)

      Usuń