sobota, 8 lutego 2014

Dziki zachód

Udało mi się usiąść do komputera. Piszę do Was zamknięty w klatce z wielkim bokserem, RATUNKU !!!!!

Dzisiaj od rana słyszałem, że jedziemy dziś do Wrocławia. W moim pięknym umyśle połączyłem fakty i okazało się, że to oznacza, iż będziemy siedzieć w aucie bardzo długo i że zobaczę miłych ludzi i wielkiego Psa zwanego wyspą czy tam Arubą. Tak więc wsiedliśmy do autka i w drogę, ale co to bardzo krótko bo zaraz się zatrzymaliśmy i państwo wyskoczyli do sklepu. E, zaraz o co tu chodzi?! Wrócili i na szczęście jedziemy dalej. Do Bojkowa, a tam wesoła rodzinka i Fredzio.
tu jeszcze w domku szykujemy się do drogi!

o tu mnie w Bojkowie próbują tresować!

Pani próbowała się pochwalić, jak to umiem szczekać, ale się nie udało i wszystkie pieski w około szczekały a ja nie, a co to ja jestem jakiś klaun, aby rozśmieszać i zabawiać ludzi, no dobra mógłbym być jakimś prezenterem!

Dobrze, niestety szybko się zebraliśmy i dalej w drogę, po drodze stawaliśmy, a to w sklepie, a to na stacji na kupkę i siusiu - a co kupka tam, kupka tu, niech znają moja dobroć. Dotarliśmy na miejsce, udało się szczęśliwie, choć na około, bardzo na około przez jakieś objazdy. Pan wysiadał trzy razy tak bardzo płakałem, że nie mogłem mu pomóc w naprawie autka!

Na miejscu przywitałem się z gospodarzami, a potem z Arubą. 
hej, co ty robisz w klatce!
hej patrz ja tu chodzę, a ty siedzisz tam!

W domku się tak podekscytowałem zapachami, że tu i ówdzie popuściłem. Po kilkudziesięciu minutkach skoczyłem na spacerek, a po spacerku wypuścili Arubę i się zaczęło szaleństwo.Ganialiśmy się, jak dzikie owce, szaleństwo na każdym kroku. Nagle padło słowo KONIEC i się skończyło i Aruba udała się do swojego kojca, a ja za nią i zostaliśmy razem zamknięci. Ona w budzie, a ja na palecie. Może i trochę chłodniej, ale fajnie tak z z innym piesiem sobie poleniuchować!
tu ja w kojcu jeszcze nie zamknięty

Dobrze muszę kończyć, bo mi łapki odmarzają. Mam nadzieję, że na noc zabiorą mnie do domku, ej przecież już jest noc! RATUNKU. Piją be ze mnie !!!

1 komentarz:

  1. Zostaliście nominowani do Libster Blog Award. Więcej info na: http://beautyandthebeast-fanfiction.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń